Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nový mobil - úplně vybít baterii?

dorbý den,
objednal jsem si nový mobil - iphone 5s 16gb. kdysi jsem slyšel, že když se koupí nový mobil, má se baterka nechat úplně vybít a pak úplně nabít a tak to udělat párkrát. mám to tak udělat i v případě tohoto mobilu? děkuji

loading...

Jediné správné řešení je připojit telefon k nabíječce a po nabití používat. Každý večer připojit k nabíječce, ráno odpojit. V případě používání jako navigace připojit k nabíječce v autě. Pokud se telefon vybije v průběhu dne častým používáním, např. filmy, hudba, porno na internetu.... připojím jak je množnost. Než budeš kupovat novou baterii, bude už nový podstatně výkonnější model. Ale tímto způsobem používání eliminuješ možnost, že ti starostí praskne cévka v mozku a telefon si vychutnáš.