Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Neposedný PC!!

Dobrý den, Nedávno jsem od školy dostal starší PC se zaheslovaným WIN 98!! ..
Ten jsem okamžitě musel přeinstalovat na XP a ten je asi nejspíše vadný..
Když jsem ho nainstaloval tak cca 3x sem zapnul pc a pořád to shazovalo celý proces exporer!!.. Po čtvrtém zapnutí už explorer bězěl na pohodu.. Ale co se nedalo do pořádku je Internet .. I když mám jakýkoliv prohlížeč tak prostě spadne (Nejčastěji při náročných stránkách např. Facebook, Youtube, Bazoš apod...)
Obracím se na vás, zda-li by jste nevěděli jestli je to vážně WINem nebo něčím jiným..
A popřípadě jestli se to dá řešit bez Re-instal Windows..
Thanks ;) ..

PC:
CPU - AMD Athlon 2GHz
RAM - 768MB SDRAM
GPU - Integrovaná 64MB (32bit)
OS - Windows XP Professional 32-bit SP3

Přesnou HW konfiguraci nemůžu napsat, protože se mi zdá, že je v háji opravdu OS ..
Při zapnutí programu Speccy naběhne jen OS.. Jinak nic .. Skusím přeinstalovat na jiný typ XP :) .. Jinak si taky myslím že je to ELEKTROŠROT.. Je to PC jen na net .. Protože čekám na peníze.. Pak si poskládám PC svůj :) ..

nemůžu napsat, protože se mi zdá

Tomuhle řikám pádný argument...

Jinak možností je asi milion, od vadného hw, přes přehřívání až po vadný OS (je to legální krabicová verze, nebo stažené "cosi"?). Taky neuvádíš, jaké sis nainstaloval ovladače a jestli na tvou desku pro xp vůbec jsou. Typ desky jsi radši ani neuvedl. Stejně jako skoro nic dalšího s argumentem, že se ti něco zdá...