Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Návrh PC zostavy. Finálna fáza

Ahojte,

Do 1-2 týždňov si idem objednávať/skladať PC.

Rozhodol som sa pre obchod czc.cz pretože mi tam PC zadarmo poskladajú a odskúšajú. Môj rozpočet je 27 000 kč.

Z rôzny ľudia mi radili a nejako sa dospelo k takémuto návrhu:

http://www.czc.cz/cjijj50408jpr9nscmr1rjhbb9/sezna m

Chcem sa Vás spýtať či do tej ceny by sa ešte niečo nedalo tak zmeniť aby sa zvýšil výkon ale nepresiahol som rozpočet. Prípadne skontrolovať či komponenty k sebe pasujú atd. Pretože sa moc do toho nevyznám. Budem Vám vďačný :)

Asi takhle jako první volba ohledně kvality je u mě Asus jako druhá MSI třetí Saphire tam beru jako mínus záruku jenom dva roky.Ten TN monitor je blbá volba.Ohledně tý Gigabyte tak někde v recenzi píšou že chlazení nic moc a je nejhlučnější z těch karet co testovali.(Gigabyte,Asus,MSI a ta MSI tam vyšla komplet nejlíp.)