Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem No signal monitor / vypínání, zap. počítače

Zdravím vás "iťáci" :)

Dovolil bych si poprosit o radu, potkala mě nešťastná věc a zkoušel jsem už všechny možné věci na to, abych se ji zbavil, nicméně zbytečně..

Z dlouhodobého přehřívání procesoru jsem se dnes ráno rozhodl, že jej vyčistím. Klasicky jsem otevřel casu, odšrouboval to, vyčistil a zase vrátil zpátky, ale copak mě nepotkalo :/ Pokaždé, když jsem pustil PC, nastartovalo se tak na dvě sekundy, potom se vypl a tak zhruba po třech sekundách opět zapl.. Nicméně mi nejel monitor a klávesnice fungovala pokaždé tak asi jednu sekundu a pak zhasla také... Někdy mi už monitor ani nenapíše "no signal", ale prostě nezareaguje na nic. Přitom mi všechny ventilátory fungují a kontrolky svítí zeleně..

Co jsem zkoušel??
1- Asi 3x jsem oddělával procesor, vyčistil, zkontroloval zda-li je správně zasazen a složil zpátky
2 - Vyjmul obě ramky, vyčistil (Zkoušel jsem pc spustit jak s jednou, tak s druhou, či s oběma a dokonce i bez ramek)
3 - Zkoušel jsem asi 4x jestli jsou správně zapojeny všechny kabely
4 - Vyjmul jsem grafickou kartu, vyčistil to a zase vrátil zpátky
5 - Zkoušel jsem monitor spustit na jiném PC a jel normálně za použití stejného kabelu
6 - Zkusil jsem pustit PC bez monitoru a bez mechaniky, ale pořád se to pouští nadvakrát
7 - Zkoušel jsem, jestli je dobře zacvaklá baterka na základní desce a je bez problému
8 - Zkouším vás, doufám že je to nějaká prkotina..

Jinak, chtěl bych jenom něco podotknout.. Já vím, že je teoreticky možné, že v tom PC něco odešlo, ale nechce se mi tomu věřit... Byla by to opravdu neskutečná náhoda, kdyby to odešlo zrovna v den, kdy jsem asi po čtvrt roce otevřel PC.. Pc jsem dneska zkoušel pustit i bez casy, abych viděl jestli to nedělá třeba nějakej drát nebo něco, ale opravdu všechny ventilátory jely bez problémy, už vážně nwm co s tím může být, ale musel jsem to nějak zavinit já když jsem do toho lezl..

- Moji sítovou kartu a ani zdroj bohužel nemám šanci otestovat nikde jinde, protože sitovka do myho staryho pc nepasuje a zdroj mi za boha nejde vytahnout ze zakladovky :// ale opravdu pochybuji ze by odesel zrovna v moment, kdy jsem lezl do pc..

Co se týče sestavy ve zkratce, tak mám 4 jádrový procesor i5, grafickou kartu nVidia GTX 570 a RAM 2xDDR3 (2x 4GB).. Budu opravdu moc rád za každou radu, do servisu se mi s tím moc nechce (nemám dobré zkušenosti).. Budu se těšit na vaše rady a moc děkuji!!! :))

Mám to podle mě nasazený dobře, protože jsou tam ty kolíčky zacvaklý a jdou vidět i zezadu.. Navíc, když se s ním snažím nějak šibat, tak to nemá žádnou vůli, tak nwm.. Navíc, ta deska do které jsou píchnutý ty kolíčky by to ne měla vůbec vnímat, ne?? A neměl by se ten procesor vypnout, kdyby to bylo blbě zapojený?? :)