Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Clockrate na procesore mi padol a neviem prec

Zdravim, mam lenivo y510p s i5 4200M 2,50Ghz, donedavna mi stale siel na frekvencii 2,5 ghz resp okolo tejto frekvencie a minule mi to padlo na 875 MhZ. Ziadne setrice energie nemam zapnute, a nastavenia mam na vysoky vykon, nedviha sa to ani ked hram napriklad BF3 kde som mal bezne FPS nad 25 a teraz nejde ani na 20. Neviem ako ten rate dvihnut. CPU-z mi ukazuje stale okolo 880-890 MhZ. Diky za rady :)

Tie su pohode, su zvysene napriklad pri tom BF 3, ale nikdy mi to nerobilo za rok co notebook mam.(watch dogs, Cod advanced warfare,BF4 uplne pohoda) az teraz neviem preco znizilo clock na zhruba tych 875 MhZ. akurat som zapol to BF3 clock je 889 vyssie nejde (CPU-Z) a jadra idu na 100%.