Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přestala fungovat SD Karta

Dobrý den, jak již z názvu vyplývá tak mi přestala fungovat Micro SD karta, 4Gb a výrobce TDK ... Mám ji již 5 let, a v poslední době začala dělat problémy jako že se nechtěla načítat v PC, nemohl jsem z ní/na ni kopírovat žádná data atd ... Když ji dám do PC, tak se všechny soubory úspěšně zobrazí, a můžu si sněma už dělat co chci, ale když ji dám do Mobilu, mobil mi ohlásí že SD Karta byla nalezena, a po té když chci zobrazit např. Hudbu, tak mi to asi cca půl hodiny hlásí "Skenování SD Karty" a stejně to potom nic nenajde, zkoušel jsem do mobilu dát i moji druhou SD Kartu (16Gb Maxell) na kterou jsem si dal taky něakou hudbu, a obrázky a stále nic ... Na mobilu mi to píše to samé ... Takže předpokládám že je chyba v mobilu ... Nevím, pokusím se ještě něak vyčistit kontakty, a kdyby to nefungovalo tak se ještě určitě ozvu

Ano, vžd poctivě než z PC něco vytáhnu, aď už se jedná o Flešku, Čtečku či Externí Harddisk tak dám vždy "Bezpečně vysounout zařízení XX" ... A abych se vrátil k tématu, tohle se mi stalo večer, a ráno už Karta normálně fungovala když jsem ji zkoušel ... Všechno se úspěšně načetlo a žádný problém ... Myslím že tohle téma můžu považovat za Vyřešené.