Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem přepsání koncovky aplikací - vir?

Synovi se podařilo stáhnout program Himachi z uloz.to a po instalaci se mu zabalily všechny programy na ploše a v přehledu souborů a zobrazila se u všech programů ikona 7-zip.
programy nejde normálně spustit.
PC jsem projel antivirem AVAST + on-line Eset a nic mi to nenapsalo.
Nevíte někdo co to může být a jak to odstranit?

to jsem zkoušel,ale nevím jak na to . Máme rozdělený PC a u mě je vše v pořádku - plná správa. U syna je omezený učet a při obnovení asociací chce povolení správce, ale nezobrazí se políčko pro heslo správce systému. Systém Win 7.
Už dostal za uši.