Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pc sestava, má cenu investovat s nízkým finančním stropem?

Ahoj všem,
Rád bych se poptal, jestli má cenu investovat do nové PC sestavy + - 12 tisíc.
Šlo by jen o samotnou sestavu, monitor, klávesnice, myš, sluchátka atd. Mám všechno nové takže by se vážně jednalo o pouze novou sestavu.
Samozřejmě pokud by to šlo, rád bych si na tom něco zahrál, takže herní komponenty by pro mne byli výhodou. Pokud by někdo měl chut, možnost tu sestavu sám někdo navrhnout byl bych velice vděčný.
Obracím se na tuto stránku, protože já sám se v počítačích vůbec nevyznám, takže proto tento topic.
Díky předem za vaše rady a přeji hezký zbytek dne.

I bez ohledu na to, že jsi monitor/rozlišení jaksi neuvedl a to je dost podstatný údaj u výběru výkonu g.karty pro herní stroj, tak tvůj limit stejně nestačí na trochu herní počítadlo.
Doporučení: došetřit alespoň třetinu limitu.