Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Budoucí vylepšování herního PC

Zdravím,

Pár dní zpátky jsem si koupil a sestavil nové PC (seznam zde: http://www.czc.cz/53ftl8geeejn58vpqhhlcu00a7/sezna m ). A už teď uvažuju jak to bude vypadat do budoucna a zda není lepší za účelem budoucího tunění ještě vyměnit nějaké komponenty. Tím mám na mysli, že časem pravděpodobně dokoupím další RAM. Uvažuji i o další grafice (zde prosím o radu, zda se vyplatí koupit další grafiku na crossfire/SLI a nebo kupovat raději jednu grafiku, která je dražší). S grafikou souvisí zdroj (v případě 2 by to tento zdroj již neutáhl apod.)

Prostě a jednoduše prosím o jakékoli rady, kam investovat nejprve v případě rozšiřování kvality mého PC. Díky

PS: co se týče cen, tak momentálně mi ještě na většinu komponentů běží 14 denní lhůta, takže není problém je vrátit.

Pro budoucí vylepšováni (CF) by sestava musela vypadat trochu jinak, počínaje deskou, procesorem, zdrojem který už nyní je tak, tak.
Ale to sis měl zvážit před nákupem a ne chtít za "dvacetník" zlaté tele.
Pro jeden FullHD monitor máš herní sestavu vyšší středně výkonou tak akorát, takže nemáš proč bulet a vymýšlet kraviny.