Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zasek se mi telefon

Dobrý den , včera sem si dal na tapetu hejbající obrázek (.GIF) a telefon se seknul ale šel my normálně vypnout a když sem ho zapnul tk se stalo tohle : nefunguje dotyk. obrazovka a tapeta je černá a jediný co funguje tk je ta horní záložka jak tam jsou % baterky signál atd. ale to nejde otevřít jenom to funguje

tel: Motorola Defy+ MB526

telefon restartuj a pak dej tu tapetu pryč... chvilku to potrvá, během klikání a doby, než se objeví požadované menu musíš pořád jetdit prstem po displeji, protože když ti zhasne, tak jsi v pytli... mám taky defy+ a je to tragická věc... 300 MB RAM je opravdu na pytel