Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika

Dobrý den chci znát co nejvíce názoru na AMD grafické karty a porovnání s NVIDIA
Děkuji za každý názor

AMD sú výkonnejšie a rýchlejšie. No samozrejme závisí to aj od iných parametrov celej GK. No samostatne, sú čipy AMD Radeon rýchlejšie oproti NVIDIA GTX..Nieje to samozrejme žiadny extrémny rozdiel, no AMD dá nejaké to fps na viac v porovnaní s konkurenčným grafickým čipom..

• AMD i nVidia si konkurují víceméně dobře.
• AMD lépe zvládá vyšší než FHD rozlišení (2K, 4K), nVidia má zase náskok v rychlosti optimalizace ovladačů pro hry + (momentálně) nižší spotřebu.
Uvidíme co přinese konec Q1 od AMD a jejich řadou R9 300, kde mají být použity HBM paměti.
Víc se k tomu asi říct nedá. Dokážu vybrat od obou výrobců, dávám ale lehce přednost AMD (rád podpořím finančně slabší).