Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem HDD nebo SSHD ?

Zdravím, momentálně držím smutek za můj starý hdd. Potřebuji koupit co nejdříve nový a tak se ptám který z těchto dvou zvolit ?

1) SSDH
www.czc.cz

2) HDD
http://www.alza.cz/western-digital-black-1000gb-64 mb-cache-s-advanced-format-d483267.htm

Dále mám už starší zdroj whitenergy 500W a chystám se jej taky nahradit. Poradí mi někdo nějaký slušný do 2tis ? Děkuji

zdroj: seasonic-s12ii-520-d457141.htm

Kdyz koupis to vybrane SSHD, ziskas o neco rychlejsi disk nez kdybys poridil WD Black za cenu vyssi pravdepodobnosti poruchy. Osobne si myslim, ze to zvysene riziko poruchy za ten narust rychlosti nestoji, aby to bylo vyvazno muselo by to byt cistokrevne SSD, ktere je samozrejme znacne rychlejsi. Je to ale na zvazeni kazdeho, co mu bude vyhovovat.

Edit: Az ted jsem si vsiml, ze sambilionk uz zdroj poradil. :-)

Moje osobní zkušenost (cca 8 kusů), je že SSHD je dobrou volbou. Jak pro notebook, tak pro desktop. Když jsem nad nima uvažoval, našel jsem si tabulku srovnání výkonů a u desktopu 2GB byly operace s velkými soubory (nepoužívala se SD část), jen o něco pomalejší než velociraptor.