Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem andriod do cca. 5000,- Kč

Hoj hoj všem, potřebuju vyměnit telefon a chtěl bych se vejít do 5000,- Kč.
Parametry hledám 1-2GB RAM, NFC, vícejádro, HD až FHD displej...
Rozhoduju se mezi LG Optimus L9, LG 4X HD, ZTE Nubia Z5 mini...
Poraďte mi, který spíš ano a který spíš ne...
Lukas.

Huawei G6 je velmi dobrý smart. Ano NFC nemá a výrobce ani nikde neuvádí, že by jej měl. http://consumer.huawei.com/cz/mobile-phones/compar e/index.htm?pro1=ASCEND-G6-4G-CZ&pro2=ASCEND-G6-CZ .

Jinak nabízí solidní výkon, odladěné prostředí, režim pro tiché focení, android 4.3 jako vstup s možnou aktualizací na 4.4. S tím, že umí instalovat aplikace na SD kartu.
Tím, že jsou v nabídce dvě verze je možné si vybrat i tu s LTE a 8GB paměti. Rozlišení displeje je víc než dostatečné pro velikost 4,5" - mám otestováno. Přidává poměrně kvalitní výstup z fotoaparátu, přehledné EMUI a další. U LTE může nastat problém pouze v případě Vodafone, protože jeho síť nemá některé frekvence a G6 nepodporuje celé pásmo LTE. Navíc má slušnou odezvu GPS i v offline režimu.

Musim rict, zase spousta "radcu" co pinda misto, aby si sami neco zjistili:

Naprosto jednoznacne Samsung Galaxy S3 Neo, pripadne jako alternativu LG Optimus L9 II, zbytek co tu radi je odpad. Nicmene upozornim na dnes uz znacny problem i u obou zminenych telefonu a to chybejici LTE. Podle meho to muze dost zamrzet, ale modely s LTE do 5.000,- jsou zase ochuzene jinde, takze s tim budes mit problem.

díky za další info a radu. Už jsem si objednal Samgunga...
LTE nevyužiju, páč jsem téměř permanentně na wifi, když potřebuju zjistit bus nebo nějaký bejkárny přes mobilní data, tak můžu a mobilní datanejvíc používám na táboře s dětma v lese, kde LTE nebude alespoň 10 let... posledních 14 let je problém se tam i dovolat, takže LTE tam opravdu nebude...
Díky za tipy...
Lukas.