Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přidání 4G ram do PC

Dobrý den

Potřeboval bych pomoct.

Chtěl bych si přikoupit 4 Gigovou ramku do mého PC.
Můj PC má 4G RAM, ale to mi nestačí, 8G dohromady už by bylo super.

Tady tahle mi přijde v pohodě a za slušnou cenu.
http://www.alza.cz/kingston-4gb-ddr3-1600mhz-cl10- hyperx-fury-series-d1147457.htm

Mám počítač koupený z Bohemie, řada Gaming - Barbone.
Stál cca. 17 000, takže +/- podobný jako tyhle. ( ty do 20 000 kč )
http://www.tsbohemia.cz/default.asp?show=configall new&sicscaid=1128

Fungovala by ta Ramka v mém pc ? Je těžké ji případně nainstalovat ? Když tak jak, prosím.

Děkuji.

Elius

Křišťálová koule mi zrovna nefunguje, takže pokud chceš poradit, zda RAM bude kompatibilní s tvým PC, tak musíš sdělit typ základní desky. Ten zjistíš buď tak, že sejmeš bočnici bedny a použiješ optická čidla na tvé hlavě, nebo si stáhni utilitu CPU-Z, která ti požadovanou informaci poskytne. CPU-Z navíc dokáže zjistit i jaký RAM modul(y) tam je aktuálně osazen.