Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Horuci LED monitor

Zdravím a chcem sa opýtať či je to v poriadku keď mám Philips LED monitor 22" , že spodná časť obrazovky je horúci na dotyk ? Spodnou časťou myslím že si predstavte monitor prerezaný na polovičku vodorovne a tá spodná časť. Vrchná časť je zase úplne chladná.

Bol kupovany asi pred 3 mesiacmi a ide bez problemov, je napajany cez krabicku zdroju a potom kabel do monitoru, nie klasicky priamo do monitoru. Len som si vsimol ze vyzaruje urcite teplo na spodnej casti obrazovky, ked polozim dlan na monitor tak citim teplo a predtym to nerobilo.