Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DVD v pc nic nezobrazí ale v DVD přehrávači se přehraje

čau lidi potřebuju pomoc mamka mě poprosila že potrebuje vyřešit problem a to je takovy že mame vypálene rodiné DVD které v přehrávači přehravá normlálně ale mamka chce zalohovat na USB disk a když dá DVD do pc aby to tam přetáhla tak pc ukazuje že je využito 0 bajtu a na disku je jenom soubor desktop.ini takže se ptám zdali pujde v z DVD data vytahnout děkuju

Je tu viacero moznosti, vsetky virtualne disky odpoj alebo skus odinstalovat virtual disc a ked to nepojde tak skus Ovladaci Panel > Spravce Zarizeni > najdi si DVD-rom ,odinstaluj , restartni PC , znova ti to najde HW a malo by to ist. Snad mas windows 7

ostatní media vezme zkoušeli jsme to i na jinych pc a i dvd přehravačích takže zahada je v tom že to fungovalo jen na jednom dvd prehravači :/ ze 3 pc a 3 dvd prehravacu to slo jen na jednom dvd prehravaci ale taky je to možná zpusobeno tak že je to DVD vytvoreno tak že se pry neak pres ten DVD prehravac neak vytvoril zapis na ten disk takže je to možna proto pro to funguje jen na nem ale furt nevim proc ne na ostatnich zarizenich když jina media takhle vytvorena fungovala