Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Notebook umřel

Vcera sem zapnul muj starsi notebook DELL, pracoval jsem na něm, pak jsem ho vypnul a dnes když ho chci zapnout, tak nenaskočí vůbec obrazovka. Ostatní jede i zvuk pri najizdeni do windows hraje. Co s tím? diky.

a muze byt treba jen spatny kontakt? jako vic jak tisícovku do toho davat nechci... a druhy displej asi nebude otazka par korun. Ani vam ted nereknu presne co to je za typ.. ma to C2D 2.0 ghz 250 disk a 2 gb ram myslim. A kupoval sem ho za 3000 na bazosi pred 3 mesicema a ten stejny se prodaval kolem 3500, takze hodnota bude nekde kolem tech 3500 asi..

Ano moze to byt aj len spatny kontakt. Moze byt ze to je prepnute (Fn klavesy). Moze byt ze odisiel menic podsvietenia (zasviet si do toho baterkou ci nieco vidis, skus menit jas - Fn+neco). Samotny panel nezvykne len tak odist, menit panel bez diagnostiky poruchy by bolo prinajmensom dost lahkovazne, resp. divne.

Zjisti typ, musí to tam být napsáno, jestli je to Latitude Dxxx, tak pokud to nespadlo z balkonu tak diplay je ok.Je tam asi v p... lišta podsviceni. Dej to na aukro na součástky, nech si HDD a za 1500 to udáš.Potom si kup ten samý za 2000 znovu.