Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sestava, cca 40K

Dobrý den,
chtěl bych pořídit pro svého neslyšícího syna nové PC a protože se v problematice příliš neorientuji tak bych rád požádal o pomoc.
Představuji si sestavu včetně vhodného monitoru, OS a slušného chlazení (ačkoli se to stydím přiznat, tak leckdy synovi skutečně dopřávám dlouhodobé sezení u PC), prioritně určenou pro hraní her, protože předpokládám, že těch několik plánovaných výukových logopedických programů a znakový jazyk nebudou znamenat pro tuto sestavu žádný velký problém. Sestavení samozřejmě také nechám na odbornících.
Děkuji předem za Vaše návrhy.

Bohužel tato možnost není reálná, potřebuju jednu cílovou částku SW + HW, ale jak říkám, jednání s dodavateli SW se nejspíš trochu protáhne, budeme to ladit podle synových skutečných potřeb a až to bude hotový tak přijde čas na to, kam to nainstalovat.
Pánové, děkuji moc za Vaše rady, ani nevíte, jak jsem za ně rád.
Přeji vše dobré.:-)