Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém při startu prosím o rady

Dobrý den, když zapnu PC tak se rozjede tak na dvě vteřiny pak se vypne a pak zapne a jede normálně.Vždy ještě před startem dám reset CMOS ze zadu na desce, protože jinak to dělá jen ty dvouvteřinový starty.Deska je po reklamaci vyměněná.Byla reklamována kdysi dávno za to samé.Zdroj byl reklamován také.

Deska:MSi Z77A-GD55
Procesor:Intel i7 3770K
Paměti:Corsair Vengeance 2x4GB 1600MHz
Grafika:MSi NGTX670
Solid state disk:Corsair force 3 series 60GB
Hardisk:Western Digital 500GB
Zdroj:Corsair AX750

Kde zezadu na desce robis co presne?

Problem robi asi doska, otazka je len ze preco. Skus dat do BIOSu defaults a save&exit a nerobit potom clear CMOS, skusil by som preflashovat BIOS vcetne ME, ak vobec vyrobca ma kompletny image vcetne ME na webe.
RAM skus vytiahnut a znovuzastrcit, preistotu.