Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LG G2 LS980 ROOT

Ahoj mám LG G2 LS980 ver. LS980ZVE chcel som root a cloudy rom ale som proste vul z toho ako ho rootnuť... zrejme ho musím downgrad-ovať ale vôbec neviem ako na to môžem ťa poprosiť o radu ako na root?... pripadne nejaký jednoduchý návod? ďakujem za každú radu

Jo máš pravdu sem úplne hnilej... až na to že ja mám LG G2 LS980 tam sa rieši d802 pozor nieje to len číslo LS980ka je us verzia a down sa robí trošku inak to si si mohol všimnúť v poslednom mojom odkaze... ja sa pýtam že ako keďže v tom odkaze je to po eng. A ja jak už som napísal niesom moc zdatný V eng