Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem LenovoG500 grafika Intel a Radeon nefunguje

Zdravim mam problem vlastnim notebook LenovoG500 s grafikou Intel HD Graphics 4000 a dalej mam dane ze dnu je i AMD radeon nejaka 8750H

Problem je ak si spustim cpu-z a dam grafiku tu radeon mi nenajde i ked ovladace stiahnute mam(driver booster)
Po obnoveni windowsu mi hry zacali sekat i ked to predtym nerobili.

Vie mi niekto pomoct ako ju zapojit?

No samozrejme ze ti tu grafiku nenajde lebo ak si sa nehral s nastevanim tak povodne to mas tak nastavene ze ked si vo Windowse tak ti funguje ta INTEGROVANA a akonahle sa prepnes do hry alebo zapnes program co vyzaduje viac vykonu tak prepne na tu 8750-ku.
A inak nainstaluj si GPU-Z a tam uplne na spodku klikni a tam sa ti ukaze aj druha grafika ak mas naisntalovane vsetky ovladace a nevypol si ju v BIOSe ;-)
Tu mas foto kde to vtom gpu-u hladat:

Zdar. tiez vlastnim lenovo g500. ak máš správne ovládače (zo stránky lenova, alebo od výrobcu ktore tam boli od zakupenia) a ak to máš nastavené tak ako priložím v screenoch, tak ti to tam musí ukazat :) pri niektorych hrach moze ukazovat ze hra slape na integrovanej, ale v skutocnosti to slape na tej Radeonke :)