Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s ověřením

Ahoj, mám problém s jednou sítí wifi konkrétně u nás v práci. Když se chci připojit tak po zadání hesla se načte, uloží a hledá dál a vůbec se nepřipojí. Někdy napíše problém s ověřením, Na tu síť jsem už byl připojený několikrát ale najednou to nejde. Ostatním kolegům se načte bez problémů, dokonce i jednomu co má stejný telefon jako já. Mám Lenovo A536. Nezdařilo se ani po továrním nastavení. K jakékoliv jiné wifi doma nebo i veřejné ve městě se připojím bez problémů. Díky

Nastaveni mas spravne?

Ten kolega se stejnym telefonem ma stejnou ROMku?

Je to opravdu divne, pokud ti to jinde jde, tak nemuze byt problem u tebe, pokud to jde ostatnim, nemuze byt problem na te wifi. Treti moznost je nekompatibilita, to se stava, je treba updatovat firmware wifi routeru, ale to zase vylucuje ten kolega se stejnym telefonem. A kdyz uz si delal i obnovu tovarniho nastaveni ...

Asi jsi dokážete představit když se zaměstnanec zeptá šéfa proč se nemůže připojit na wifi. I když jsme v podstatě s dobrými vztahy. Nás jen zajímá kde může být problém. On se člověk dostane na net jen o svačině a ještě musí dávat bacha aby mu telefon nespadl do guláše. Jinak dík za rady.

U más jsou dohromady asi 4 wifiny, je na to napojen i rodinej dům a byt, každá část má svoje. Jako veřejná se používá jen jedna a ta je jen na jednom pc, ten se používá jen na meily. Pak mě ještě napadlo změnit MAC adresu ale popravdě se bojim na ROOT telefonu. Návody jsou.