Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Větrák na Procesor

Zdravím, před pár dni sem rozebral počítač a všechno v počítači vyčistil, tedy i větrák nad procesorem. Všechno funguje ale teďkon větrák je o hodně hlasitější než byl dřív. Zkoušel sem o opět vymontovat a dát zpátky ale furt je hlasitej, neví někdo co s tím? Díky

V BIOSe sa to vola rozne. Zaklad je slovo CPU FAN, nasledne hladas moznost nastavenia target alebo automatickej regulacie a nastavenie 3pin/4pin podla typu vetraku.

"by měl být tam" - ne by mel byt, ale mas sa teraz pozret na dosku kam je strceny a co je u toho konektora napisane.

Meraj teplotu CPU (napr. v speedfan), ak je moc vysoka tak si ten chladic nenasadil spravne.