Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem windows 7

Mám takový dotaz: windows 7 mám admin účet i heslo, když žádám heslo špatně, objeví se možnost resetování hesla pomocí usb flash programu či co, jak to funguje? To by pak heslo nemělo smysl ne?
Další dotaz ohledně biosu, tam když zadám heslo při vstupu do biosu, tak ho jde smazat pomocí tlačítka na zadní straně desky, takže jaký smysl má to heslo? Jde to nějak udělat, aby se tam nikdo nehrabal.

Tady: http://windows.microsoft.com/cs-cz/windows/create- password-reset-disk#1TC=windows-7 je návod k vytvoření diskety (flash disku) pro resetování hesla. Funguje to tak, že s použitím hesla stávajícího účtu vytvoříš "program", pomocí kterého heslo můžeš změnit pokud ho zapomeneš. Celý "fígl" spočívá v tom, že takto vytvořenou disketu/flash disk nedáš z ruky a potom nikdo krom tebe heslo nezrestuje. Potom ho nikdo nemůže zneužít. Totéž platí o možnosti resetu hesla k přístupu do BIOSu - primární ochrana spočívá v tom, že zamezíš přístup nepovolaným.

Ono keby tu dosku nerobil nejaky tatar, tak by to tlacitkom zrusit neslo :) Problem je skor v tom ze kopa ludi tam to heslo nastavi a potom zabudne a potom by to nemali jak zrusit, tak to vyrobca rovno rusi pri clear CMOS aby nemal zbytocne dotazy potom ze jak to zrusit :)
U notebookov slusnejsich to zrusit nejde (len servis alebo maximalny IT heker), lebo to je aj ako ochrana kvoli ukradnutiu. P.S. predpoklada sa samozrejme ze vacsina zlodejov neni maximalny IT heker :)

Jo to je jasné. Tedka se chci ještě zeptat: když sem si teda vytvořil soubor na resetování hesla, v jiném účtě kde není heslo, nebo je, ale jiné heslo tak to heslo k admin už nikdo nevytvoří kromě mě že? Jde nějak uzamknout usb flash?