Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mrtvá deska?

Zdar,
nejradši bych si usekl obě ruce, ale k problému. Hrabal jsem se v zapnutým počítači, bohužel jsem kovovou úchytkou ventilátoru škrábnul o desku a počítač se vypnul. Po zapnutí jen cvaká zdroj. Vyzkratoval jsem desku? Zkoušel jsem vyndat baterii, reset CMOS. Nic nepomohlo.

Ked nepomoze ani odpojenie od 230V na minutu, tak je v haji doska alebo zdroj alebo nejaka karta apod. Skus to bez kariet ked nepomoze tak zdroj alebo doska.
(ze sa zdroj pokusa zapnut a nezapne je znamka toho ze je niekde skrat pravdepodobne. Asi doska v haji - nejaky DC menic skratuje)

Zdar,
tak jsem vyměnil desku a projistotu i zdroj, ale stále stejný problém. Počítač zapnu, roztočí se ventilátory a behěm 2 sekund restart a stále dokola. V čem může být problém? Procesor přece vyzkratovat nemůžu a ničím jiným to snad nebude. Nechápu to.

No ramky, grafiku nebo cpu si taky mohl odpálit, nic jiného už nezbývá, když si desku i zdroj vyměnil. Mohu se zeptat proč mají lidi touhu jebat do zapnutých el. věcí. To první vypnu ne? Nebo se dívám s dálky do vnitř pc zda všechno funguje.