Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktualizace Windows 7

Hezký den,

měl bych dotaz ohledně update na Windows 7 (mám legální)

Má smysl při normálním používání instalovat všechny nebo většinu aktualizací?

Obávám se toho,abych nemusel po roce reinstalovat Winy.Z důvodu kravin a zbytků po instalacích.

Momentálně mám jen pár z čisté instalace a k tomu .net Framework 4 a 4.5.2.

Používám antivir Eset Smart Security.

Děkuji za pochopení a odpovědi.

nikdo netuší, co je "normální" pro tebe.

Obecně platí, že se instalují VŠECHNY aktualizace. Vhodné je pomocí nástroje Vyčištění systému čas od času (cca 1-2x ročně) jako administrátor provést údržbu aktualizačních balíků a vyčistit již nepotřebné.

Většina bordelu je zatažena do PC samoadminem (a jeho amatérskými instalacemi kde čeho), nikoli aktualizacemi Windows.

Normalne je instalit vsetky kriticke updaty (volitelne nemusis), tak jak je to defaultne nastavene. Ptz to su udajne zaplaty dier. Aj ked obcas nieco poseru, jak minule s pismom, vydaju zvycjne na to opravu.
Nemusis kvoli tomu reinstalovat winy, ja mam winy s updatami kludne aj 10rokov a bezia skoro jak nove.

To je stále stejná písnička. Každý má (free, koupený nebo ukradl) Eset, Avast, AVG, Aviru a chválí ho, jak je výborný. Ale nakonec sem přijdou o radu, jak se zbavit těch trojanů (protože virus většina lidí už léta neviděla), adware a ostatního svinčíku, dostanou blbou radu o použití MBAM + AdwCleaneru a mají klid. :-)