Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 7 - Windows se nespustí

Zdravím všechny, vlastním notebook s originál Windows 7 professional. Problém je ten že notebook normálně se zapne vyjede menu kde jako mužete zvolit nouzový režim, nebo normálně spustit windows normálním zpusobem, tk to zvolím, poté se jakoby ukaže že se spouští windows a jak začne nabíhat to logo tak najednou se vypne problikne tam modrá obrazovka a spouští se od znova, když dám znova spustit normálním zpusobem tak to udělá to samé odznova ikdyž dám nouzový režim cokoliv tak mě to dál nepustí a furtto dělá to samé že to spadne a problkne modrá obrazovkaa furt dokola..

Pokud se nedostaneš do win tak to asi nepůjde. Jedině zkusit přes instalační DVD nebu flash disk zvolit volbu opravit tento počítač. Jestli ani to nefunguje, poslední možností jsou volby přes F8 Zakázat automatické restartování při selhání systému nebo zakázat vynucení podpisu ovladače. Jinak asi reinstall Windows

To je notebook ci co? V Main tiez neni nic o SATA lebo AHCI alebo RAID?
Ak ne tak to neni tvoj problem, ked sa ti to vobec neda nastavit :) potom tam mas nejaky iny problem s diskom alebo rozdrbane windows (nieco si v nich cistil?)
Mozes si live linuxom odzalohovat data mimo notebook a obnovit win na stav od vyrobcu spravnou klavesou po zapnuti.