Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aplikace na roztočení ventilátoru v notebooku -proces čištění

Ahoj,

sestra má Lenovo notebook přesněji Ideapad z580 ( https://www.alfa.cz/product.php?eid=10514000000000 01REN )

měla v něm widows 8 a nějákou aplikaci na "čištění " vnitřku od prachu . Fungovalo to tak , že se zaplo čištění a ventilátor se na nějákou dobu spustil na 100% přičemž měl vyfouknout přebytečný prach , co se nestihl přilepit . Pak nastal pád windowsu a nechal se tam nainstalovat windows 7 a marně pátrám po aplikaci co by to uměla .

Můžete mi poradit? Děkuji

A ked "nastal pád windowsu", tak si mal stlacit klavesu onkey recoevery, a obnovit tam Win8 na stav od vyrobcu, a nedavat tam instalovat nejake nekompatibilne zrejme aj ilegalne Win7, do ktorych potom nevies nic nainstalovat aby nieco fungovalo.

P.S: zabudol som po recovery na stav od vyrobcu samozrejme odstranit lenovo backdoor :)
http://pc.poradna.net/f/view/1386459-lenovom-predi nstalovany-adware-kompromituje-cely-pocitac

Při čištění ventilátoru teda hučí solidně, ale občas mi na hlavním panelu vpravo dole vedle systray na kulaté zelené ikoně optimalizátoru s "heartbeatem" tlačítko "start" pro čištění ventilátoru jen tak jak chce si zmizí a po aktualizaci ovladačů (Lenovo Vantage) se zase objeví, doporučuji si ohlídat dobu čištění, protože se větrák fučící naplno nezastaví, dokud nezmáčknu opět "start" na optimalizátoru. Jo a ještě jedna věc: na bočních průduších jsem nezaznamenal žádný pohyb vzduchu, no dobře možná jen slabý vánek, který každopádně neodpovídá hluku a rotacím ventilátoru, takže jakože čištění i samotné chlazení je zřejmě jaksi interní záležitost!

Jo a ještě jedna věc: na bočních průduších jsem nezaznamenal žádný pohyb vzduchu, no dobře možná jen slabý vánek, který každopádně neodpovídá hluku a rotacím ventilátoru, takže jakože čištění i samotné chlazení je zřejmě jaksi interní záležitost!

OMG. Máš to úplně ucpané, ty "interní záležitosti"