Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win XP - černá obrazovka

Zdravím, včera jsem vypnul stolní pc i ntb, po zapnutí se na obouch objevila jen černá obrazovka a kurzor myši se kterým jde pohybovat na ntb jsem tento problém vyřešil obnovou systému do 21.2.2015 a vše opět funguje, ale se stolním pc si nevím rady. Děkuji za odpovědi. :)

Mňa zaráža to že čo spoločné mali obidva počítače keď sa pri zapnutí objavila tá istá "chyba" na obidvoch.
Nijak nereaguješ na "ledního brtníka" tak ako ti pomôcť? Alebo si to už vyriešil?