Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem DRWTSN32.EXE - padá explorer pomoooooooc

Dobrý den, mám docela dost zvláštní, dle mého názoru neobvyklý, problém. Po každé, když kliknu pravým tlačítkem na sobour kterej je na ploše a nebo na zástupce souboru ( třebas i souboru který se nachází na jiným disku než je system) nevyroluje se mi nabídka práce se souborem (vyjmout, kopírovat....) ale na míto toho se změní ukazatel - myš - na přesípací hodiny, na pozadí se spustí proces DRWTSN32.exe a asi půl minuty nemůžu nic dělat a pak se restartuje explorer. Pokud mám na tý ploše složku nebo zástupce na složku tak všechno funguje jak má. Totéž platí i pro panel snadnýho spuštění a ty soubory na ploše(nebo v panelu) nemůžu ani smazat - NIC. Co mám dělat?:.(:.(

ani spiwwer ani viry či podobný blechy mi to nenašlo, problém přetrvává, mám podezření že za to může dříve naintslovenj system mechanik,ale už jsem ho odintsaloval a smazal po něm i registry v Cleanregistru či co, dle vašich rad, ale co ted? nemůžu vubec využívat funkci pravýh myšítka u souborů, pořád padá exploerer :(

nic nic nic.... stále vše při starém... myslim že se vrhnu na tu bootovaví formu opravy XP, největší prdel na tom všem je, že já mám XP v němčine :) chtěl jsem si je vyzkoušet i v jiným kabátě ale pak jsem si asi nainstaloval něco bad a začalo to blbout, kdoví, třeba by to nebyl takovej problem, kdybych rozuměl všemu co ty wokna kvákaj :) hold, jaký si to uděláš takový to máš a u windousů to platí dvojnásob :!:

no nevim jestli mi ten program moc pomůže, dal jsem fixaci registrů který mi to našlo jako špatný či co, a pak ještě pár věciček na který jsem v tom narazil a nic... třeba taháme za špatnou stranu konce...