Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Záseky windows 8.1

Dobrý den,
Sestavil jsem si počítač na kancelářskou práci, jen já blbec jsem koupil windows 8.1
Windows má neustále záseky zamrzání vůbec nereaguje a přitom vůbec nechápu proč. Ovladače biosu a všech zařízení jsou updatovaný z webu výrobce windows 8.1 upgrade manager my potvrdil že vše je kompatibilní ale stejně sou velké záseky ve správci úloh je i proces který podle mého vše dělá jmenuje se: Hostitel:místní systém nemá problém si vzít 50-60% procesoru 1200 mb ram což je dost a přitom nic nespouštím prosím pomoc!
PS: nyní to taky dělá proces TiWorker.exe Windows Modules Installer Worker
PARAMETRY POČÍTAČE:
cpu: Intel pentium G2030
HDD:WD CAVIAR GREEN 1.5 TB
Ram: zeplin 2GB DDR3
GRAFICKÁ KARTA JE V PROCESORU
ZÁKLADNÍ DESKA: ASROCK H61 PRO BTC

na dnesnu dobru mas hodne srackovu konfiguraciu, takze sa necuduj ze ti aj obycajne kontrolovanie windows updatov zerie riadne vykon...pretoze ten cpu vykonu na rozdavanie nema. RAM mas tiez na minime dnesnej doby, je to vhdne tak na internet a dost.
Ten TiWorker je prave ta kontrola windows update. Deje sa to po zapnuti OS len na par minut.

BTW. mozes si v tych win aj vsetko povypinat - ovl.panely a zaradom kazde jedno a vypinat. Histroie souboru, body obnoveni, hladanie zavad, hlasenie zavad, skrabanie sa MS v zadku, a tak zaradom vsetko na ZAKAZAT. :) Pravy klik na disk - defragmentovat - plan: vsetko uplne vypnut.
Potom tam je v ovl.paneloch este "udrzba", to sa vypnut neda, to musis raz nechat prebehut uplne, trva to po vela updatoch dlhsie, potom to uz bude len kratko.
Nepouzivaj ziadne antiviry ani nic podobne. Neinstaluj tam vobec nic co nutne nepotrebujes k praci.