Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kernel power

Zdravim,mam dost velky problem pri hrani her mi spadne win a reštartuje sa zo zacatku som si myslel že ked preinštalujem win tak to prestane preinštaloval som xp na win7 a pri hrach mi to stale padalo...potom som sa pozeral v pc prečo to pada a bola tam napísane kernel power 41(teraz mam nainstalovane zasa xp) neviete čo stym lebo som už fakt zufaly...hladal som aj na nete a vraj to je nejaky problem s jadrom tak či sa to da nejako ešte spravit alebo už kupit novy komp

Dik za odpovede...

Win nemoze nikam spadnut, win je imaginarna vec, neposobi na nu gravitacna sila :)
Co presne sa stane? Ked sa to samo vypne, tak sa bud prehrieva CPU, alebo je nahovno zdroj. Ked sa to restartuje tak ako prve pozres pomocou nirsoft bsod viewer ci to bola bsod alebo ne