Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Windows 8.1

zdravim,

prosim vas, vedel by mi niekto poradit, ako sa mam pripojit na net na Win. 8.1???nainstaloval som windows a aj wi-fi adapter a ked sa chcem pripojit, tak mi napise, ze v pocitaci doslo k problemom a je ho potrebne restartovat...vobec tomu nechapem

Nainstalovat tam ten windows spravne, a vsetky spravne ovladace z webu vyrobcu NTB, a nielen jeden ovladac na nejaky wifi adapter.

Notebook ma moznost obnovit Windows na stav od vyroby spravnou klavesou, ak tam bol ten windows predinstalovany od vyroby.