Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Aktivace tlačítka Fn na klávesnici

Ahoj, mám nový Windows 7 na ntb ASUS a nejede mi klávesa Fn. Na tomto ntb je důležitá, neboť díky kombinaci Fn + F11/12 můžu zeslabovat nebo zvyšovat hlasitost. Nevíte jak to můžu zaktivovat? Nechci se v tom moc vrtat, nerozumím BIOSu apod. Dokážu jen něco naklikat podle návodu..:)

Ehm...jsem holka. A...cože?!:D:D..Nejde, protože není aktivovaná, ne protože by byla rozbitá. Už se mi to stalo kdysi, když jsem měla první windows. Někdo mi to tenkrát zaktivoval. A včera mi tam dali nový Windows a zase mi to nezaktivovali..:D. Určitě je na to nějaký program nebo ovladač...něco na co můžu kliknout a ono se to udělá samo..:D