Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem PC sa nevypne

Robil som rped nedavnom asi 15ks starsich Dellov, ktore sluzili ako servre a prerabal som ich na desktopy.
Jeden kus mi vsak robi problem, je tam ten isty OS (win7) a napriek tomu po instalacii klasickeho sw + sw na interaktivnu tabulu bolo vsetko ok a od isteho casu sa nevypina. Respektive napise, ze windows sa vypina, nasledne zhasne monitor, ale pc zostane svieti (hardisk uz nejavi ziadnu aktivitu) a vetraky hucia.
Dnes mi na obede kamos hovoril, ze mu takto haluzi jedno pc u zakaznika.
V com by mohol byt problem?

Blokuje to nejaky ovladac, ktory - svaty vie. Naposledy som cosi podobne videl u baytrail, ovladac pre SD controller blokoval vypnutie ked bol SDIO controller zakazany v BIOSe. U teba to samozrejme asi bude iny ovladac, asi tam nemas baytrail :)