Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde obraz

Mám grafickou kartu Gtx 460 cyclone a dal jsem ji do slotu a má podporu 2.0 a 3.0 zpětnou. Zapojim přes Mini hdmi cabel a nic. nejaká rada

Pastoval jsem tolikrát

• No, NTB se pastuji +- jednou za 3 roky, grafické karty, jsou na tom obdobne, nebo nové procesory, kde original pasty, jsou spis Low/cost kvality.
Neni ta pasta vsude rozplacana okolo grafického chipu, celé karte? Vzhledove, ta karta cista, nebo jak to vidis, co?