Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem dilema při výběru notebooku

Dobrý den, mohl by mi někdo poradit s výběrem notebooku. Jedna se konkrétně o ASUS X750LN-TY006 a HP PAVILION 15-P005NC.
Notebook budu používat photoshop a občasné hraní her konkrétně world of tanks a battlefield3. Ja osobně s v PC a v notebookach neorientuji tak vas žádám o pomoc. Děkuji a přeji pěkný den.
Změna kategorie, původně: PC sestavy (karel)

Takež aspoň fullhd ips, protože na TN se mění obraz při sebemenším výkyvu hlavy. A pozor,aby na tom IPS "nestál" obraz, to se u některých displejů stává, že se tam po delší době vypálí obraz, který zmizí asi až po 5 minutách. A na recenzích si najít pokrytí barevného prostoru, ne keždé IPS má přesné barvy.

bacha na to hpečko, je tam procesůrek amd, takže nepoužitelné.

Ta velká kraksna Asus má jen HD+ rozlišení.