Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Spadla mi hra - problém s grafikou ?

Ahoj,hraju jako vždycky hru a asi po hodině se sekla , pak spadla a napsalo mi to system error : "The system has run out of video memory." a pak vlevo u lišty něco kernel Nvidia driver stopped working nebo tak něco. Nevíte co to mělo znamenat ? Mám se bát ? Díky

Nezabudnite špecifikovať konfiguráciu, ako napr. operačný systém alebo hardvérovú konfiguráciu, na ktorej sa problém vyskytol (napr. "Mám grafickú kartu Zotac GeForce GTX 690 4GB DDR5"). Pokiaľ máte problém s konkrétnym programom, nezabudnite uviesť jeho presnú verziu (napr. MS Office 2013, Firefox 20.0 a pod.).