Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mobil - levný, WI-FI, Android ...

Zdravim!

Chtěl bych od vás doporučení na mobil.

Jediné, co bych od něj požadoval je Android OS, samozřejmě dotykový, aby baterie vydržela nějakou normální dobu(při práci s ním), WI-FI no a neměl by být moc drahý - MAX tak 2500,- -> je mi jasné, že to nebude žádný super stroj - po tom ani netoužím.
V dnešní době mají tyto specifikace snad všechny mobily -> proto se ptám, jestli máte někdo nějaký, který vám věrně slouží, nedělá problemy po nějakém tom čase, co ho máte a jste s ním prostě spokojení.

Budu vděčnej za každý tip! :)

taky mě napadlo, že to bude podobný ... proto jsem chtěl vědět - jestli už někdo nevlastní nějaký takový nějakou dobu a nezasekává se mu třeba ...

Je tedy jedno, o jakou zančku jde? Přece jen bych věřil známým značkám jako je (plácnu) LG, Nokia - než co jsem koukal Aligator, Alcatel (vím teda že Alcatel vyrabel mobily - babiička měla nějaký - to mělo displej velký jako muj palec :D) ale nevím jak jsou na tom v dnešní době.

Ten Lenovo se podle recenzí uživatelů zdát být lepší.

Nebo tedy - u Samsungu si stěžovali na zasekávání a na malou výdrž baterie ...
Prozatím, ještě počkám, pokud se někdo neozve s nějakým návrhem - ale Lenovo zatím vyhovuje. :)

Tak nakonec jsem si pořídil LG L40 ...

Je asi o tisíc levnější - ale má veškeŕé funkce, které jsem požadoval - důvodem byla především velikost.

Jednoduše by mi nevyhovoval. To už bych si rovnou mohl pořídit tablet. Neříkám, že je špatný, ale ta velikost u LG L40 mi vyhovuje maximálně a alespoň se mi vejde do kapsy :D

Samozřejmě pro hry a internet je větší displej vhodnější, ale nijak zvlášť mě to netrápí.

Tak u me to Lenovo bylo velikostne akorat. Ale vzhledem k tomu ze hraju jen 3 hry na mobilu a jinak to nevyuziju tak jsem ho prodal a koupil si mobil co se mi libi a je super - Blackberry q10 a jsem maximalne spokojenej. Hlavne co se tyce psani, na dotykacich se mi vzdy psalo blbe. Na hry a prohlizeni netu koupim tablet.