Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolne zapinani stolniho pc

Zdravim, mám stolní pc na kterem mam win 7 a schvalně mám v biosu dale na sitovce a ve firewallu povolene wake on lan. Poslední dobou se mi furt stává ze vypnu pc a on se sam zapne a stava se to furt a casto driv se mi to vubec nedelo... planovani uloh ve win 7 to ma zakazany a aktualizace win 7 taky nenapada vas proc se sam probouzi? je mi jasny ze je to kvuli tomu wol jelikoz kdyz vypnu router aby pc nemelo sit tak se nezapne... ale driv se mi toto nedelo

Díky za kazdý nápad.

Tak skus si v ovladacoch vo Win v spravci zariadeni najst nastavenia tej sietovky, a tam si nastavit ze na co vsetko to ma reagovat. Nastav len na magic packet, nic ine.
Davas to PC normalne vypnut, alebo len do nejakeho sleep?

BTW. moze to byt aj proste cinanom, viz brtnik :)