Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skype zvýrazněná čísla

V textu, na jakýchkoliv stránkách, mi Skype ze série čísel vytvoří odkaz na telefonní číslo... Problém je, že ne vždy to telefonní číslo je. Mám pak celou stránku samé telefonní číslo a text nelze pořádně přečíst... Koukala jsem do nastavení, ale nenašla jsem, jak tuto funkci zakázat... Děkuji za Váš čas a radu!

Nepoužívat Skype Toolbar pro Internet Explorer, případně se podívat do jeho nastavení?

Mám dojem že to je to o čem je tu řeč, ovšem nemám Skype natož toolbar, abych to mohl tvrdit s jistotou.

OT: zazitek.. pc pri spusteni expoleru bralo 100% vykonu, tak jsem odinstaloval ICQ bar, Google Bar, Skype Bar, Seznam Bar a vsechno slo jak z praku.. co na tom ti lidi vidi :-O