Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem RAM

Zdravim, mam taky problem, mam 4 GB RAM DDR2 a operačny system mi ukazuje že mi zobral iba 3,37 GB trošku tomu nechapem kedže mam WIN 7 ULTIMEATE 64bit

to řekni tomu ms, mě to nezajímá.

jestli máš problém s tím, že nějaká aplikace se ti nevejde do 3.3gb ram, potřebuješ větší ramku, jinak řešíš zbytečnost.
v biosu se dá projet nastavení, jestli tam není nějaký memory limit. ale ten by tě trápil až u větší ram.

edit: asi už jsi na to přišel, na některých instalačních médiích je 32b i 64b verze, nainstaloval jsi 32bit. což je na 4gb ram spíš lepší volba.
díval jsem se na pc s 2gb a 4gb ram, oba 64bit a hlásí to paměť přesně.