Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Aktualizace Windows 7

Dobrý den, prosím o radu.. Mám problém s aktualizací Windows 7 Professional ( bez SP1) předinstalované na notebooku Lenovo Thinkpad SL510. Dostal se mi do rukou od příbuzných, kteří jsou PC laici.. Poslední úspěšné aktualizace systému Windows byly někdy v lednu 2013.. Od té doby nejde jedna a ta samá aktualizace nainstalovat ( Ostatní to ani nenabízí). Konkrétně jde o aktualizaci systému Windows 7 ( KB 251325). Aktualizace se úspěšně nainstaluje, ale po vyžadovaném restartu to hlásí, že konfigurace aktualizace neproběhla úspěšně.. Volal jsem na podporu, paní z Microsoftu mě odkázala na jejich stránky.. Tam jsem našel aktualizaci oprava Hotfix ( KB947821), která proběhla úspěšně, ale problém se nevyřešil.. Poté jsem zkusil naistalovat SP1, ale neúspěšně.. Dále mi doporučila, že mají zpoplatněnou službu se vzdálenou plochou, ale to jsem s díky prozatím odmítl..

Dá se to nějak vyřešit, aniž bych musel reinstalovat Windowsy?? Instalační medium totiž nemám, notebook je starší..

Předem moc děkuji za rady.

Karel

(Pozn. V notebooku je v ovládacích panelech složka Lenovos Enhanced Backup and Restore.. Možnosti Restore a Backup now)

JJ, taky jsem dal ty otazníky až za uvozovky.. Netušil jsem co to znamená, díky..

Po skenu to píše:

Program ochrana prostředků systému Windows našel porušené soubory a úspěšně je opravil. Podrobnosti jsou uvedeny v souboru CBS.log (windir\Logs\CBS\CBS.log)

Změna opraveného systémového souboru se projeví až po restartování počítače.. Poté tedy proběhl restart.. Ve Windows update se objevily další aktualizace.. Všechny se nainstalovaly úspěšně až na SP1.. Hlásí to nyní chybu 80070490..

Spustil jsme v PC nouzovém režimu.. Asi trochu prasácky ( vyndal jsem baterii), zapnul PC a při najíždění Windows jsem vtáhl kabel.. Po opětovném zapnutí Windows nouzový režim naběhl sám.. Předtím se mi to prostě nedařilo.. ( F8, nicc...)

Nyní jsem administrátorský účet přidal. A již to funguje..

Díky za rady..