Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zabezpečení gestem

Zdravím,
na telefonu sem omylem nastavil "zabezpečení gestem" a potřeboval bych zabezpečení zrušit.
Telefon Samsung galaxy s4 a když jdu do nastavení/toto zař./zamknout displej/zámek displeje/zadám gesto/ a položka "žádný" je šedá a píše se tam "zakázáno správcem, šifrování nebo úložištěm přihlašovacích údajů.".
Poradí někdo prosím?

Koukni do Zabezpečení > Správci zařízení jestli tam nemáš nějakou neznámou položku a deaktivuj. Ještě mě napadlo jestli nemáš povolenou VPN, tam nesmíš mít slabé zabezpečení.

Jen tip: Už si přesně nevzpomínám, možná tam ani nejde nastavit odemykání gestem, ale jen PINem nebo heslem, takže tahle možnost asi padá.