Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vybitý mobil

Dobrý den, mám takový dotaz. Nevím, co dělám špatně, ale když si nabiju mobil třeba přes noc, tak ráno ho vytáhnu a použiji ho třeba až za půl hodiny. Ale když jdu na mobil právě za půl hodiny, tak mám najednou baterku na 94%. Když ho zapnu zase za chvíli, baterka klesne klidně na 90% a přitom mobil nepoužívám. Někdy se mi ale stane to, že ho přes noc nabiji, ráno odpojím a 100% mám klidně i za hodinu. Čím je to dané? Je tohle na reklamaci? Docela mě to poslední dobou trápí víc a víc.

taky záleží co máš na telefonu zapnutýho(bluetooth,wifi,data atd...)
v nastavení je něco jako využití baterky tak koukni do toho (ale pochybuju že tam bude něco užitečnýho)
a taky jestli jseš v místě kde je dostatek signálu pokud v místě kde vypadává tak mobil hledá a vybíjí to

muze to delat nejaka aplikace, muze to delat vadna baterka a muze to delat spatne odladeny system.

prvni zjistis obnovou tovarniho nastaveni a nebudes nic instalovat, jestli to bude delat zase, tak to neni aplikaci.

druhe je na vyzkouseni reklamacniho rizeni

a se tretim neudelas nic.