Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vhodná základní deska

Ahoj lidi, právě stavím nový počítač. Mohli by jste mi poradit jaký jsou hlavní rozdíly mezi například MB za 2500 a za 4000? Chtěl bych MB pro novej herni pc, ale nevím kterou zvolit. Kdyby jste mi chtěli nějakou doporučit budu rád. Můj vybranej procesor je i5 4460.

pokiaľ chceš vedieť aké motherboard sú najkvalitnejšie tak za mňa rozhodne ASUS a MSI. Určite nebrať žiadne šroty od ASROCK, ani GIGABYTE..

Tam je väčšinou rozdiel v kvalite osadenia súčiastok na dosku, ale aj vo funkčnosti, alebo nefunkčnosti ochran proti napr. skratu a pod.

Dobře, ale jelikož bych chtěl koupit komponenty za nějakou rozumnou cenu zajímalo by mě jestli třeba při samotném hraní poznám nějaký rozdíl. Například teď jsem rozhodnutej pro MSI Z97 PC MATE, který je za celkem malou cenu, tak nevím jestli si třeba nemám připlatit na lepší.