Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Problém s HDD (W7 nenajede)

Zdravím všechny!

Včera jsem zapnul svůj starší notebook, potřeboval jsem z něho nějaké soubory. Notebook najel do přihlašovacího okna a najednou vypli proud. Jelikož je notebook již starší, tak se vypl. Po novém startu ale nechce Windows najet (W7 HP 64bit). Notebook se dokola restartovává, v BIOSu ale disk vidím. Co s tím mohu dělat? Nemohu zkusit ani bod obnovení nebo nouzový režim, jelikož F8 nefunguje. Co bych s tím mohl dělat?

Díky všem.

Zajímavé. Vytáhni disk z notebooku a zkus jej v počítači. Disk asi žije, když jej BIOS vidí, tak by sis mohl zálohovat co potřebuješ, pokud to půjde.

Pokud ti to půjde, ve vlastnostech disku by mohly být nějaké zálohy toho disku, tak to zkus obnovit.