Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem samovolné vypínání PC

Ahoj, mám menší problém se stolním PC sám se vypne při větším zatížení (spuštění hry např.). Problém má se sám vypnout stále točí větráčky a zapnutí také není jednoduché. Poté při avizovaném načítání hry se sám restartuje a při zapínání píše Power Supply Surges detected during the previous power on. ... Anti-Surge was triggered to protect system from unstable power supply unit. Takže předpokládám že to odnesl zdroj ale napadají mě i ramky když při startu detekuje DDR3 s frekvencí 1333MHz. Ale než koupím nový zdroj nebo ramky chtěl bych slyšet něčí názor. Děkuji za odpovědi a případnou pomoc.

PC sestava:
CPU: Intel Core i7-3770K 3.5GHz
MB: ASUS P8Z77-V DELUXE, Intel Z77
RAM: Kingston HyperX 2x4GB DDR3 1600 MHz
VGA: nV Asus GTX 680 - 2GD5
PSU: Corsair Enthusiast Series Modular TX750M 750W
HDD: WD Caviar Blue 1TB
SSD: Corsair Force Series GT - 120GB

Taktovat cokoliv jsi myslim ze neni potreba a ani jsem to nedelal teploty jsou vsechno kolem 30max pri zapnuti. Vsechny vetraky jedou i na zdroji jede. S nastavovanim hw jsem si nikdy nehral nikdy to nebylo potreba. A zacalo to tim ze se 2-3 dny po sobe zacal sam zapinat a vypinat ale pouze tak ze roztocil vsechny vetraky a pak sam zase vypnul ale stale fungoval pak se jednou sam vypnul pri hrani hry. Btw reinstal winu pobehnul.