Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Toner vs tlačový valec

Spotrebný materiál:

Štandardný toner (TN-1030) 1.000 strán
Valec (DR-1030) 10.000 strán

Aký je medzi tým rozdiel? Je valec súčiastka alebo je v ňom farba (použiva sa namiesto toneru)?

Jsou to 2 zcela nezávislé věci.
Fotoválec je bez toneru a jeho životnost je 10000 výtisků
Toner by měl vydržet těch cca 1000 výtisků (text) a u tvé tiskárny nezahrnuje ten fotoválec.
Takže po těch cca 10000 výtisků budeš muset postupně vyměnit obojí (dle toho, jak dojde ten toner).