Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem viry

Win32 je svinstvo skoušel jsem na to vše co sem věděl a nic použil jsem AVG, poté NOD32 ten našel trojana. Vyléčil sem ho, ale stále se mi po spuštění Exploreru objevuje tabulka kde je : Generic Host for Win32 Services. Nevim co stim. Jestli víte poraďte. Dík3-[;-)

Ahoj, prosím poradí mi někdo jak se zbavit virusu v WINDOWS/Win32.exe? Dostal jsem ho odkazem a pak jsem si měl něco uložit a to už mi houkal virus. Vždy ho vymažu, ale pravidelně se mi vrací a nevím co s tím. Mám jenom disk C a je docela přeplněný a byla by škoda ho zformátovat :( nad lištou se mi dělá žlutá tabulka s místem umístění. Prosím poraďte mi co s tím v PC se moc nevyznám, děkuju.

NOD32 mi našel ještě několik virů, jak v systemu32 tak v systemu volume iformation. Ty jsem vymazal. Ale avast mi žádný vir nenašel, jenom mi vyjely samé systemy volume information a bylo tam napsáno že soubor nelze otevřít, že to je dekompresní bomba. Co s tím?:-/:-/